
Отборът от НБА Ню Йорк Никс проявява интерес към гарда Андре Милър, който понастоящем е свободен агент, призна президентът по баскетболните операции в Никс Дони Уолш.
За последно Милър защитаваше цветовете на Филаделфия, но сега вече е свободен да преговаря и с други отбори. От своя страна, Уолш призна за разговори с Милър и агента му, но поясни че все още не се е стигнало до нищо конкретно.
"Вярно е, че преговаряхме, но засега няма развитие по въпроса", сподели Уолш. "Чувстваме се достатъчно заинтересовани да говорим, но сме далеч от настроение да правим сделки в момента. Но трябва да признаем, че Андре е доста добър играч."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ