
Собственикът на един от новите отбори във Формула 1 Менър - Джон Бут призна, че начинът, по-който изглежда бъдещето на спорта в момента обърква новите участници. Менър ще направят дебют във Ф1 през 2010г., но според тях настоящите дразги между ФИА и FOTA представляват трудна ситуация.
"Всеки път, когато си мислим, че вече всичко е решено нещата се обръщат на 180 градуса, все едно танцуваме върху плаващи пясъци", коментира ситуацията Бут. "Ще видим какво представлява споразумението "Конкорд", ако въобще го приемат, след това ще коментираме."
Бут, също така, обясни, че не би кандидатствал за участие във Формула 1, ако старите правила бяха останали.
"Правилото, което отменя презареждането е ключово и една от главните причини, да поискаме участие във Формула 1", обясни собственикът на Менър.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ