Нови блестят за Юнайтед при успех в контрола (ВИДЕО)

снимка: БГНЕС

Едно от новите попълнения на Манчестър Юнайтед Мемфис Депай реализира дебютния си гол с екипа на „червените дяволи“, макар и в приятелски мач.

Във втората си контрола от турнето в САЩ английският гранд срази с 3:1 Сан Хосе Ърткуейкс и записа втори успех след 1:0 над Клуб Америка преди пет дни.

Холандският нападател се разписа осем минути преди почивката, възползвайки се от невнимателен пас назад. Хуан Мата по-рано вече бе дал аванс на „червените дяволи“, а за Сан Хосе се разписа Фатай Алаш.

Друг нов играч на Луис ван Гаал – Андреас Перейра – отбеляза третото попадение за Юнайтед през второто полувреме, а на трибуните мачът бе наблюдаван от сър Алекс Фъргюсън.

Следващите два съперника на Юнайтед са далеч по-високо поставени от Америка и Сан Хосе – в събота в Санта Клара „дяволите“ срещат Барселона, а следващата сряда се изправят срещу Пари Сен Жермен.