
Нападателят на Валенсия Никола Жигич заяви, че може да напусне Примера Дивисион от новия сезон, като предпочината дестинация за сърбина в Англия.
„Не знам какви са плановете на клуба за мен. Но моето желание е да отида в Англия. Все още съм играч на Валенсия, но трябва да помисля за моето бъдеще," заяви Жигич пред сръбската преса."
29-годишният нападател не се чувства добре в испанския клуб след като този сезон записа само 9 мача и 2 гола. Според различни информации по-рано тази седмица името на Жигич се спрягаше за плановете на турския гранд Галтасарай.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ