
Звездата на Реал Мадрид Кристиано Роналдо заяви преди днешния полуфинален двубой реванш от Шампионската л;ига между Барселона и Интер на „Камп Ноу", че се надява отборът на Жозе Моуриньо да отстрани каталунците и да не им позволи да играят втори пореден финал в турнира.
„Мисля, че ще се получи страхотен мач, но и на двата отбора ще им бъде много трудно. Барселона трябва да напада, за да заличи негативния резултат от първия мач, докато Интер ще има трудната задача да защитава преднината си", каза португалският национал пред Marca.
"Много е трудно да се правят прогнози за този сблъсък. Въпреки това, се надявам Барселона да загуби. Аз играя за Реал Мадрид и наистина харесвам този клуб. За Барселона ще бъде голям шок, ако загуби и това може да ни помогне в битката за титлата в Примера Дивисион", добави Роналдо.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ