Никола Спасов: Можехме да вкараме повече

Старши треньорът на Черно Море Никола Спасов остана доволен от победата на неговия тим над Локомотив (Пловдив) с 3:0 в повторния дебют на Спасов начело на "моряците".

Това бе първа победа на варненци през новия сезон, но специалистът е на мнение, че тимът му може и повече.

"Направихме един добър мач, в който контролирахме изцяло нещата. През първото полувреме беше нормално, че бяхме колебливи и вкарахме късно първия гол. Заслужавахме и да вкараме малко по-рано и нещата щяха да се успокоят и да заиграем по-добре.

Голът дойде навреме. През второто полувреме започнахме с желание и бяхме много концентрирани. Искахме да вкараме втори и трети гол, и нещата се случиха. Мисля, че не дадохме никакъв шанс на Локомотив. Вкарахме и красиви голове, което още повече ме радва, вторият гол беше страхотен.

Момчетата си свършиха работата прекрасно. Можехме и четвърти гол да вкараме. След 3:0 беше тотално превъзходството ни. Доволен съм от резултата и играта. Жалко е, че се контузи Даниел Георгиев. Не знам какво е положението му. Бакари чака операция, така че на него не може да се разчита поне до следващата календарна година", заяви Спасов след мача.