Буря прекъсна Берое - Хасково

Мачът между Берое и Хасково бе прекратен на почивката при резултат 2:0 за тима от Стара Загора.

Причина за това стана проливният дъжд, който се изсипа над стадион "Берое", където се игра срещата.

Двата отбора изиграха само първото полувреме, а второто не започна заради силна буря, която за броени минути наводни терена. Второто полувреме на мача ще се доиграе утре от 20 часа.

Берое доминираше от първата минута на първото полувреме и се оттегли на почивка с два гола аванс. Венцислав Христов откри резултата в 32-а минута с точен удар в долния десен ъгъл след пас на Самир Аесс.

В самия край на първото полувреме Венцислав Христов изведе Мапуку, който проби в наказателното поле и вкара за 2:0.

Разразилата се буря на почивката не позволи на двата отбора да излязат за второто полувреме. Двубоят ще се доиграе утре, ако атмосферните условия позволяват.