
Пилотът на БМВ Заубер Ник Хайдфелд заяви, че целта пред отбора през новия сезон е да се включи в борбата за титлата. Миналата година тимът от Формула 1 беше важен фактор, като другият състеател Роберт Кубица имаше шанс за титлата до самия край на сезона.
"Много е рано да се каже какво ще стане тази година. Важно е как ще се отразят новите правила на всеки един отбор и на болида му. Нашият тим се развива всяка година. Целта ни през 2009 година е да се намесим сериозно в борбата за титлата.
Заедно с Кубица можем да постигнем много. Ние сме добър екип и имаме шанс да съберем достатъчно точки да сме в челните позиции при конструкторите", каза Хайдфелд.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ