Ник Хайдфелд иска да се бори за титлата

снимка: skysports.com

Пилотът на БМВ Заубер Ник Хайдфелд заяви, че целта пред отбора през новия сезон е да се включи в борбата за титлата. Миналата година тимът от Формула 1 беше важен фактор, като другият състеател Роберт Кубица имаше шанс за титлата до самия край на сезона.

 

"Много е рано да се каже какво ще стане тази година. Важно е как ще се отразят новите правила на всеки един отбор и на болида му. Нашият тим се развива всяка година. Целта ни през 2009 година е да се намесим сериозно в борбата за титлата.

 

Заедно с Кубица можем да постигнем много. Ние сме добър екип и имаме шанс да съберем достатъчно точки да сме в челните позиции при конструкторите", каза Хайдфелд.