
Защитникът на Милан Алесандро Неста бе много разочарован от загубата от тима на Цюрих с 0:1 на „Сан Сиро".
„Много съжаляваме за тази ситуация, защото играхме много слабо и резултата го показва," заяви Неста пред „Milan Channel".
"Не може да загубим от Цюрих и да направим равен с Бари като домакини за една седмица. Трябва да се върнем към работа без да си правим повече опити. Трябва да гледаме напред заедно и да излезем от тази ситуация заедно като отбор, както сме го правили и преди."
"Ние пак направихме много положения за гол, но топката не искаше да влиза. Но не трябва да търсим липсата на късмет просто защото играхме лошо."
Милан ще търсят светлина в тунела в неделя, когато гостуват на Аталанта.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ