
Вратарят на Ювентус Джанлуиджи Буфон бе доволен от представянето на неговия тим срещу отбора на Байерн Мюнхен в Шампионската лига.
"Ако бяхме спечелили, мачът щеше със сигурност да е добър за нас, но ние се представихме добре за да постигнем добър резултат като гост," заяви Буфон пред Скай Спортс.
"Ако трябва да сравнявам мача с този в неделя (срещу Болоня) мисля, че играхме по-добре."
Най-добрият шанс за гол в срещата бе удар на Франк Рибери, който италианския страж изби.
"Той искаше да отбележи красив гол, но за негово нещастие аз съм висок и успях да предотвратя попадението," завърши Буфон.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ