Буфон доволен от играта на Ювентус

Вратарят на Ювентус Джанлуиджи Буфон бе доволен от представянето на неговия тим срещу отбора на Байерн Мюнхен в Шампионската лига.

 

"Ако бяхме спечелили, мачът щеше със сигурност да е добър за нас, но ние се представихме добре за да постигнем добър резултат като гост," заяви Буфон пред Скай Спортс.

 

"Ако трябва да сравнявам мача с този в неделя (срещу Болоня) мисля, че играхме по-добре."

 

Най-добрият шанс за гол в срещата бе удар на Франк Рибери, който италианския страж изби.

 

"Той искаше да отбележи красив гол, но за негово нещастие аз съм висок и успях да предотвратя попадението," завърши Буфон.