
Алесандро Неста иска преговорите за продължаване на договора му в Милан да се ускорят, защото той отчаяно иска да остане в клуба.
Контрактът на 34-годишния защитник изтича през юни 2011г. Неста даде да се разбере, че иска да остане на „Сан Сиро", след спекулациите, че може да премине в Лацио.
„Моето бъдеще в клуба не зависи само от мен. Искам да остана в отбора," заяви играчът.
„Искам да бъда в Милан и да играя в следващото издание на Шампионската лига с отбора. Прекарал съм много време в тима и съм го обикнал. Времето ще покаже какво ще се случи," завърши Неста.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ