Неста иска да поднови договора си и да остане на "Сан Сиро"

галерия:

Алесандро Неста иска преговорите за продължаване на договора му в Милан да се ускорят, защото той отчаяно иска да остане в клуба.

 

Контрактът на 34-годишния защитник изтича през юни 2011г. Неста даде да се разбере, че иска да остане на „Сан Сиро", след спекулациите, че може да премине в Лацио.

 

„Моето бъдеще в клуба не зависи само от мен. Искам да остана в отбора," заяви играчът.

 

„Искам да бъда в Милан и да играя в следващото издание на Шампионската лига с отбора. Прекарал съм много време в тима и съм го обикнал. Времето ще покаже какво ще се случи," завърши Неста.