Анчелоти отсече: Оставам в Челси поне до 2012 година

галерия:

снимка: chelseafc.com

Мениджърът на Челси Карло Анчелоти заяви, че ще остане в лондонския гранд най-малко до 2012 година.

 

В последните няколко седмици "сините от Лондон" имат негативни резултати и в медийното пространство излязоха редица информации, според които Анчелоти ще бъде освободен от поста си в тима, но италианецът категорично отрече тази спекулации и твърдо заяви, че остава в тима на Челси.

 

"Ще остана в Лондон поне до 2012 година," заяви Анчелоти цитиран от Corriere dello Sport.

 

"Няма никакви проблеми в съблекалнята на Челси и отношенията между хората в клуба са съвсем нормални," продължи Анчелоти.

 

"В последно време имаме слаби резултати и това породи напрежението около отбора ни," допълни мениджърът на "сините от Лондон".