
Мениджърът на Челси Карло Анчелоти заяви, че ще остане в лондонския гранд най-малко до 2012 година.
В последните няколко седмици "сините от Лондон" имат негативни резултати и в медийното пространство излязоха редица информации, според които Анчелоти ще бъде освободен от поста си в тима, но италианецът категорично отрече тази спекулации и твърдо заяви, че остава в тима на Челси.
"Ще остана в Лондон поне до 2012 година," заяви Анчелоти цитиран от Corriere dello Sport.
"Няма никакви проблеми в съблекалнята на Челси и отношенията между хората в клуба са съвсем нормални," продължи Анчелоти.
"В последно време имаме слаби резултати и това породи напрежението около отбора ни," допълни мениджърът на "сините от Лондон".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ