Неделев се върна в игра за Ботев

снимка: botevplovdiv.bg

Ботев (Пловдив) и Раковски не си отбелязаха гол и завършиха наравно 0:0 в двустранна игра, състояла се на клубната база в Коматево.

Тренировъчният мач продължи малко повече от 50 минути, като в него бе тествано състоянието на оперираните преди повече от 2 месеца Тодор Неделев и Мариян Огнянов.

Двамата изкараха целия мач без да усетят болка и така интегрирането им в тренировъчния ритъм на отбора продължава по план. От страна на "жълто-черните" участие в играта взеха футболистите, които нямаха почивка след мача с Черноморец през уикенда.

На вратата бе Росен Андонов, двойката централни защитници оформиха Елведин Джинич и Сивард Спрокел, като крайни бранители играха Костадин Дяков и Филип Филипов, в средата на терена - Борис Галчев и Мариян Огнянов, по фланговете - Тодор Неделев и Станислав Костов, а в атака - Луис Педро и Валери Домовчийски, като последните двама пропуснаха да завършат с гол няколко отлични атаки.

В състава на Раковски играха почти всички преотстъпени от Ботев футболисти и съставът на сателита бе следният:

Филипов - Лачев, Терзиев, Айтов, Марин - Серкан, Казаков, Карамфилов - Гюзелев, Камберов, Чунчуков.

Останалите футболисти от представителния тим на Ботев направиха едночасова тренировка непосредствено след края на двустранната игра.