Най-големите пропуски от уикенда (ВИДЕО)

Серия А започна този уикенд и вече ни предостави няколко изненадващи резултата като загубата на Милан от Сампдория с 0:1.

Наполи пък тръгна далеч по-убедително с изразителен успех 3:0 като гост на Палермо. Автор на последния гол стана бившият нападател на сицилианците Единсон Кавани, който обаче можеше да открие резултата още през първото полувреме.

За играч от класата на уругвайския национал изглежда немислимо да направи пропуск от 1 метър на празна врата, но точно това се случи на стадион "Ренцо Барбера".

Вижте изумителния пропуск на Кавани (0:57 от видеото):

Реал Мадрид се сгромоляса в гостуването си на Хетафе и загуби с 2:1, а Месут Йозил може да си скубе още косите за големия пропуск, който направи малко преди резултатът да бъде открит...

Ако Кавани няма основания да се събужда нощем заради левашкото си отиграване срещу Палермо, то Йозил със сигурност знае, че можеше да изведе Реал до по-добър резултат в мача с Хетафе.

Ведад Ибишевич обаче сякаш има най-голяма вина за деянието си срещу Волфсбург, защото мачът завърши 0:0, а нападателят на Щутгарт направи ето това в 88-ата минута: