Насри: Пътят за титлата минава през победа над Тотнъм

галерия:

Френският халф на Арсенал Самир Насри призна, че той и неговите съотборници ще гонят задължителен успех в лондонското дерби с Тотнъм на "Уайт Харт Лейн" след три дни.

 

"Артилеристите" все още таят надежди за шампионската титла в Премиършип, ала задачата им срещу градския съперник няма да бъде никак лека, с оглед и на отличното представяне на "шпорите" през тази кампания. Воденият от Хари Реднап отбор също е настроен за задължителен успех, с оглед на аспирациите си за четвъртата позиция в крайното класиране.

 

"Тотнъм ме изненадват, защото от началото на сезона те се борят за място в Шампионската лига", коментира французинът. "Това прави нещата по-трудни за нас. Все още можем да спечелим титлата, но това минава през задължителна победа в сряда."



В момента Арсенал се намира на едва три точки зад лидера Челси, като до края на кампанията остават още пет мача.