
Наставникът на Байерн Мюнхен Луис Ван Гаал заяви, че е доволен след равенството с Байер Леверкузен с оглед на това, че Шалке загуби в Хановер и борбата за титлата стана още по-интересна.
Байерн не успя да увеличи преднината си на върха след като завърши наравно 1:1 с Леверкузен . В момента „баварците" са на две точки пред „миньорите".
„Мисля, че съм щастлив с това 1:1. Може би заслужавахме дузпа, но и Леверкузен имаха повече положения от нас."
„Разочароващо според мен, е че не успяхме да удържим резултата след като поведохме. Ние сме фаворити за титлата, но всички сметки ще се правят в края."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ