Луис Ван Гаал щастлив след равенството с Леверкузен

галерия:

Наставникът на Байерн Мюнхен Луис Ван Гаал заяви, че е доволен след равенството с Байер Леверкузен с оглед на това, че Шалке загуби в Хановер и борбата за титлата стана още по-интересна.

 

Байерн не успя да увеличи преднината си на върха след като завърши наравно 1:1 с Леверкузен . В момента „баварците" са на две точки пред „миньорите".

 

„Мисля, че съм щастлив с това 1:1. Може би заслужавахме дузпа, но и Леверкузен имаха повече положения от нас."

 

„Разочароващо според мен, е че не успяхме да удържим резултата след като поведохме. Ние сме фаворити за титлата, но всички сметки ще се правят в края."