
Отборът на HRT официално потвърди, че Нараин Картикеян ще бъде пилот на тима през 2011 година. Индийският пилот се състезава във Формула 1 през 2005 година за тима на Джордан, а следвашите две години бе тест пилот на Уилямс.
Самият пилот обяви новината вчера в социалната мрежа Twitter, но днес от отбора има потвърждение.
„За нас е огромно удовлствие, че Нараин Картикеян ще кара за HRT през 2011-та година," зяви шефът на тима Колон Колс.
„Аз познавам Нараин от много дълго време и той може да помогне на тима с огромния си опит, който има като пилот на Джордан и Уилямс. Нараин също така участва в легендарните сериина Ауди и в Льо Ман."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ