
Аржентинският тенисист Давид Налбандиян претърпя успешна операция на бедрото, която ще го извади от състезателска дейност за период от 4 месеца.
Налбандиян се подложи на интервенцията в клиника в Барселона, а времето за възстановяване ще го извади от четвъртфиналите на Купа Дейвис през юли, както и от турнирите от Големия Шлем "Ролан Гарос" и Уимбълдън.
Аржентинецът ще остане в Барселона до края на месеца, след което ще продължи лечението си в родината си.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ