
Световният номер 2 Роджър Федерер премина успешно през американеца Джеймс Блейк в третия кръг на турнира от сериите "Мастърс" в Мадрид, с награден фонд 3.7 милиона евро, надделявайки сравнително лесно в два сета - 6:2, 6:4.
Така в следващата фаза Федерер очаква победителя от сблъсъка между Анди Родик (САЩ) и Николай Давиденко (Русия).
Напред продължи и Новак Джокович (Сърбия), който преодоля италианеца Андреас Сепи - 6:4, 6:4.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ