
Световният шампион във Формула 1 Люис Хамилтън може да бъде изместен едно място напред в крайното класиране на днешния старт за Гран При на Австралия.
Хамилтън финишира четвърти след пилота на Тойота Ярно Трули, но от МакЛарън са подали контестация, че италианският състезател е изпреварил неправомерно Люис при наличието на кола на сигурността на трасето. Случаят се разглежда от стюардите на пистата Албърт Парк в Мелбърн и се очаква скоро да има решение.
"В момента се води дебат, дали Люис е трети или не. Всичко зависи от решението на стюардите. Според нас Трули изпревари нашия болид при наличието на кола на сигурността, а това е забранено. Каквото и да е решението на стюардите ние сме доволни от резултат", обясни директорът на МакЛарън






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ