
Отборът на Япония e само на една победа от участие на Мондиал 2010 в ЮАР, след като днес японците се наложиха като домакини над Бахрейн с 1:0. Единственото попадение в срещата отбеляза звездата на Селтик Шиншуке Накамура от пряк-свободен удар след почивката.
Домакините бяха по-активни през цялото времетраене на срещата, но не успяха да оползотворят напълно превъзходството си на терена и да зарадват привържениците си с повече голове във вратата на гостите.
Така Япония събра 11 точки в Група 1 и изпревари отбора на Австралия, които имат 10, но и мач по-малко. Бахрейн и Катар имат по 4, докато Узбекистан са последни с 1.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ