
снимка:
football-pictures.net
Полузащитникът на Манчестър Сити Найджъл де Йонг вярва, че "гражданите" ще играят на върха на възможностите си най-късно до две години.
24-годишният холандец е един от няколкото големи трансфери на мениджърът на Сити Марк Хюз и премина на Ийстландс от германския Хамбургер за сумата от 16 мил. паунда.
"Със Сити всяка седмица играя в най-доброто първенство на Европа. Проектът на отбора е да сме на върха след две години. Тогава ще съм на 26 години в разцвета на силите си и ще съм още по-опитен от сега", обясни Де Йонг пред местните медии.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ