Де Йонг: Ман Сити ще са на върха след две години

Полузащитникът на Манчестър Сити Найджъл де Йонг вярва, че "гражданите" ще играят на върха на възможностите си най-късно до две години.

 

24-годишният холандец е един от няколкото големи трансфери на мениджърът на Сити Марк Хюз и премина на Ийстландс от германския Хамбургер за сумата от 16 мил. паунда.

 

"Със Сити всяка седмица играя в най-доброто първенство на Европа. Проектът на отбора е да сме на върха след две години. Тогава ще съм на 26 години в разцвета на силите си и ще съм още по-опитен от сега", обясни Де Йонг пред местните медии.