Надал няма да играе в Шанхай

снимка: БГНЕС

Номер едно в световният тенис при мъжете, Рафаел Надал се оттегли от последния за годината турнир от сериите Мастърс. Левичарят от Майорка заяви на официалния си сайт, че контузията, която е получил в Париж няма да му позволи да играе в Шанхай и ще трябва да оттегли участието си в надпреварата.

 

"Реших да не участвам в Мастърс Къп в Шанхай", гласи съобщението на испанеца. Последният за сезона турнир започва в неделя и в него ще вземат участие най-добрите тенесисти на планетата.