
снимка:
БГНЕС
Номер едно в световният тенис при мъжете, Рафаел Надал се оттегли от последния за годината турнир от сериите Мастърс. Левичарят от Майорка заяви на официалния си сайт, че контузията, която е получил в Париж няма да му позволи да играе в Шанхай и ще трябва да оттегли участието си в надпреварата.
"Реших да не участвам в Мастърс Къп в Шанхай", гласи съобщението на испанеца. Последният за сезона турнир започва в неделя и в него ще вземат участие най-добрите тенесисти на планетата.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ