Моуриньо пак обвини пресата в клевети

снимка: БГНЕС

Бесен, треньорът на Интер Жозе Моуриньо е решил, че ще подаде жалба за клевета за разпространените от пресата твърдения, че португалецът е крещял нецензурни думи по футболистите си след унизителната загуба с 0:3 от Аталанта миналия уикенд.


„Тутоспорт" твърди, че треньорът и целият отбор възнамеряват да вземат мерки на юридическо ниво срещу вестниците, публикували твърдението. В същото време стана ясно, че и феновете на „нерадзурите" са бесни на треньора заради несдържаното му поведение.