
Пресата в Италия твърди, че новата придобивка на Милан Дейвид Бекъм много иска да остане в отбора и след изтичането на договора му за наем в началото на март и дори е започнал да взима уроци по италиански.
ЛА Галакси очаква английската си звезда за началото на сезона в Мейджър Сокър Лигата на САЩ, но не е ясно дали халфът ще се прибере, след като се разбра, че на играча все повече му харесва животът в столицата на модата - Милано. Бекъм дойде на „Сан Сиро", за да се опита да влезе в оптимална форма и да убеди националния селекционер на Англия Фабио Капело, че още има какво даде на представителния отбор на страната. Още по-добре ще се подготви англичанинът за ЮАР 2010, където се надява да играе, ако остане във водещ европейски клуб като Милан.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ