Моуриньо: Не съм искал да обидя Сър Алекс, оставих му бутилка вино в хотела

снимка: telegraph.co.uk

Португалският наставник на Интер Жозе Моуриньо заяви, че не е искал да обиди Сър Алекс Фъргюсън, след като напусна вчерашния мач на „нерадзурите" срещу Юнайтед буквално през задната врата. „Измъкнах се директно от резервната скамейка, защото имаме врата, която ми позволява това. Снощи му оставих бутилка вино за 300 лири в хотела с бележка, че ще се видим на мача на „Олд Трафорд".Винаги сме били близки и продължаваме да сме добри приятели. Ще се видим след втория мач." коментира Моуриньо отношенията си със Сър Алекс.


След това португалецът коментира реванша в Манчестър. „Трябва да се възползваме още от първия си шанс. Юнайтед играха снощи на най-високо ниво, затова на нас ще ни трябва 100 процентова ефективност в реванша."