
По рано този месец Джо Киниър беше отведен в болница със сериозни проблеми и претърпя сърдечна операция. Всичко това постави под въпрос бъдещето му в Нюкясъл Юнайтед, но от ръководството на клуба заявиха, че той ще се завърне на поста си, когато е способен да го направи. В момента отборът е воден от помощника Крис Хютън, а „свраките" водят жестока битка за оставане на елита в Англия.
„Искаме Джо да остане мениджър на клуба ни, защото имаме усещането, че той е подходящият за работата човек. Харесваме го и му вярваме. Всичко зависи от здравето му, но докато може да върши тази работа, той остава на чело на отбора. Джо прекарва часове в разговори с помощника си Крис, въпреки че трябва да си почива." заяви изпълнителният директор Дерек Ламбиа.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ