Моуриньо иска Диего в Интер

снимка: БГНЕС

Португалският наставник на италианския гранд Интер Жозе Моуриньо е проявил желание да привлече в състава си бразилския полузащитник на германския Вердер Бремен Диего.

 

Старши треньорът на „нерoадзудите" е готов да се прости с опитите си да наложи системата 4-3-3 и е все по-вероятно да се върне на старата използвана от предишния наставник на тима от Милано Роберто Манчини - 4-4-2. За тази цел, според Жозе ще е необходим именно играч като Диего, който ще може да се справя перфектно с ръководните функции в средата на терена.

 

„Черно-сините" няма да правят опит да закупят бразилеца през зимния трансферен прозорец, но със сигурност той ще се превърне в цел номер 1 на Интер през идното лято. Към футболиста от клуба на „бременските музиканти" интерес има още от Ювентус и Фиорентина.