
Президентът на Интер Масимо Морати изрази своето мнение относно коментарите на бившия наставник на тима Рафаел Бенитес, че медицинския щаб на "нерадзурите" е виновен за многото контузии в състава от началото на сезона.
"Имайки предвид силните ни резултати през последните седмици, очаквах, че Бенитес ще се опита да ни нападне по някакъв начин," заяви босът на Интер.
"Не съм говорил с докторите в клуба за тези твърдения и мисля, че не е нужно да коментираме твърденията на Бенитес," допълни Масимо Морати.
"Доктор Комби е един от хората, които имат най-голяма позиция в клуба и нямам никакво намерение да го обвинявам или съдя, заради думите на Рафаел Бенитес," допълни Морати.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
1
00
ОЩЕ КОМЕНТАРИАнонимен
мидицински ли беееее, ахахахахахахах
Отговор