Абу Диаби: Искам да играя в Барселона или Реал Мадрид

галерия:

Полузащитникът  на Арсенал Абу Диаби заяви, че ще се радва да играе един ден в състава на Барселона или на Реал Мадрид.

 

Халфът също така заяви, че каталунският гранд е изключително труден съперник и Арсенал ще изпита сериозни трудности срещу Барса в 1/8 финалния сблъсък между двата тима в Шампионската лига.

 

"Бих искал да играя в Барселона или Реал Мадрид, но съвсем малко предпочитам каталунците, защото техният стил на игра ми допада повече," заяви Диаби.

 

"Миналата година играхме срещу Барса и се убедихме в това колко силни са каталунците както в индивидуален план , така и като колектив и дух на отбора. Този сезон отново ще се изправим срещу испанския гранд, но вече знаем какво да очакваме," продължи футболистът на Арсенал.

 

"Меси е най-добрият футболист в света. Той може да реши изхода на всяка една среща, но ние не можем да се фокусираме само върху него," допълни Диаби.