
Президентът на Интер Масимо Морати посрещна със смесени чувства днешния жребий за Шампионската лига. "Нерадзурите" ще трябва да се изправят срещу Байерн на 1/8 финалната фаза и според Морати ще се получи един наистина интересен сблъсък.
"Това е интересен жребий. Байерн ще се опита да вземе реванш от нас за загубения финал на миналото издание на турнира, заяви Морати.
"Ние трябва да сме в добро състояние, когато дойда време да играем срещу "баварците", каза още президентът на Интер.
"И преди сме играли с Байерн Мюнхен и съперничеството между нас има дълга история," допълни Морати.
"Миналата година победихме английски и испански тимове, а сега ще стартираме елиминационната фаза с двубой срещу германски отбор. До срещите с Байерн има много време и ще видим какво ще се получи," завърши Морати.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ