Монтана изненада Локо Пловдив

В оспорван и на моменти груб мач от турнира в Албена, лидерът в Западната Б група Монтана изненадващо победи с 1:0 Локомотив Пловдив. Победното попадение падна в последната минута и негов автор бе Мирослав Петров в 90-та минута, който се разписа с десния крак след центриране от левия фланг.

Двубоят като цяло бе равностоен, като преобладаваха здравите сблъсъци в центъра на терена. В 28-та минута и двата тима останаха с по 10 души - Даксон от Локомотив и Кондев от Монтана получиха червени картони за саморазправа.

През второто полувреме "железничарите" се опитаха да наложат предимство, но трудно достигаха до чисти положения. Все пак в 84-та минута те можеха да отбележат, но младокът Данов не успя да реализира от непосредствена близост.

След отбелязването на гола, червеният цвят на картона видя и Кюмюрджиев от Локомотив, който отправи остри думи по негов адрес.

След изиграването на вторите мачове от групата, ЦСКА е на първо място с 6 точки, следват Монтана и Локомотив Пловдив с по 3 точки. На дъното остава Спартак Варна без спечелена точка.