Момо Сисоко аут за два месеца

снимка: lastampa.it

Полузащитника на Ювентус Мохамед Сисоко ще е извън игра за два месеца, след като счупи костица в стъпалото си при успеха на "бианконерите" с 1:0 над градския съперник Торино.

 

Днес от Юве потвърдиха, че футболистът е с контузия в левия крак и най-вроятно ще пропусне останалата част от сезона. Тази новина със сигурност означава, че полузащитникът от Мали ще пропусне мача-реванш от Шампионската Лига срещу английския Челси във вторник.

 

От Ювентус най-вероятно ще заменят Сисоко с 23-годишния му съотборник Клаудио Маркисио, който все по-често се появява в титулярния състав на "Старата госпожа".