
снимка:
ilquotidiano.it
Президентът на Фиорентина Диего Дела Вале бе на мнение, че неговият тим е играл ужасно при днешната загуба на „виолетовите" с 0:2 от гостуващият отбор на Палермо.
„Играхме ужасно, особено през втората част", изказа разочарованието си Дела Вале. „Днес бе лош ден за нас, но остават още 11 мача, в който ще дадем всичко от себе си."
„Имаме една седмица да анализираме грешките си и да стъпим на крака преди мача с Интер", добави президентът на „Ла Виола".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ