
Хърватската звезда в полузащитата на Тотнъм Лука Модрич заяви, че е щастлив в тима от Северен Лондон, след като се появиха информации, че той възнамерява да напусне стадион "Уайт Харт Лейн" през януарския трансферен прозорец.
23-годишният халф, който пристигна в Лондон през лятото от Динамо Загреб за 16,5 милиона паунда, заяви: "Нищо не се знае във футбола, но моят план е да остана в Тотнъм, защото съм щастлив тук. Започнахме лошо сезона, но идването на Хари Реднап подобри нещата. Смятам, че имаме невероятен отбор, който трябва да бъде на върха. Отначало не ми бе лесно да се адаптирам в Англия, защото не печелeхме мачовете си и не постигахме резултати. Наясно съм, че очакванията си високи и знам, че клубът плати много пари за мен, но сега се чувствам по-уверен и очаквайте много хубави неща от мен".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ