Галиани: Може да вземем Бекъм и догодина

снимка: БГНЕС

Изпълнителният директор на Милан Адриано Галиани заяви, че "росонерите" може да вземат Дейвид Бекъм отново под наем през следващата година, ако двумесечният му престой под наем на "Сан Сиро" в началото на 2009 година бъде успешен.


Бекъм, който ще играе в Италия докато трае паузата в американския шампионат, пристигна в Милано днес и тази вечер ще бъде представен официално на специална пресконференция на "Сан Сиро". Галиани заяви за клубната телевизия на Милан: "Ние се надяваме Бекъм да остави невероятна следа при нас. Може да повторим опита отново в някакъв период на следващата година. Дейвид Бекъм ще остане в Милан до 9 март. Последният мач, в който той ще може да играе за нас е Милан - Аталанта на 8 март. Не искам да заблуждавам никого, той е при нас до 9 март".