Много тежка загуба за девойките

Националният отбор претърпя много тежка загуба във втория си двубой от европейското първенство за момичета до 18 години в Сьодертале, Швеция. Избраничките на Станислав Бояджиев се сринаха с 41:84 срещу фаворита Сърбия. Виолина Кочева единствена записа двуцифрен точков актив като завърши с 12 т. Моника Тодорова добави 9.

 

Днес българките излизат срещу предсттавителките на Полша, които загубиха с 57:66 от домакините от Швеция.