
19-годишният пилот Брендън Хартли направи голяма крачка напред в кариерата си след като тази сутрин записа първи тестове във Формула 1 с отбора на Ред Бул.
Младият новозеландец записа 83 обиколки в болида на Ред Бул на испанската писта Херес и записа трето най-добро време от петимата пилоти, които тестваха днес на трасето.
Мениджърът на Хартли Питър Джонсън заяви пред медиите, че неговият клиент е невероятно развълнува от възможността да кара болид от Формула 1. Джонсън е убеден, че младият състезател е изключително горд от постигнатото и гледа смело напред към бъдещето си в кралските гонки.
Хартли вече получи разрешение от ФИА да тества отново през 2009г. и според различни източници има сериозна възможност 19-годишният новозеландец да стане тест-пилот на втория отбор на Ред Бул - Торо Росо.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ