Млада фигуристка се цели в Олимпиадата през 2014г.

През 2014г. Изабела Ларки ще е навършила едва 12г., но талантливата британска фигуристка има възможността да стане една най-младата грация на леда, която е участвала на Олимпиада.

 

Наскоро Ларкин получи 1000 паунда от местния окръжен съвет, като сумата ще отиде, за да покрие част от разходите на състезателката по подготовката и за световната сцена.

 

"Треньорите и казват, че тя ще стигне далеч", сподели майката на Ларкин.

 

Изабела се състезава при седемгодишните, но заради таланта си често попада и в по-големи възрастови групи. Миналата година Ларкин спечели турнирите в Бристол, Шефилд и Кардиф.

 

Всеки ден младата "ледена принцеса" тренира усилено, като главна цел за нея е участие на Зимните олимпийски игри в Москва през 2014г.