Мирча Луческу: Трудно се играе срещу Барселона

снимка: goal.com

Треньорът на Шахтьор (Донецк) Мирча Луческу изказа разочарованието си след мача с Барселона за Суперкупата на Европа. Украинците загубиха с 0:1 след продължения след гол на Педро Родригес.

 

"Това беше добър мач за нас в доста трудни условия. Показахме голямо желание за игра и бяхме пределно мотивирани. Познаваме стила на Барселона и очаквахме да играят по този начин. Много е трудно да се играе с отбор като тях. Те разполагат със страхотни футболисти и се радвам, че им се противопоставихме толкова успешно.

 

Като цяло съм доволен от играта, въпреки че имаме още да работим. Барселона е голям тим, но винаги е неприятно да губиш", каза Луческу.