
Треньорът на Барселона Хосеп Гуардиола заяви, че е много доволен от спечелената Суперкупа на Европа от тима му. Каталунците победиха Шахтьор (Донецк) с 1:0 след продължения. Голът вкара Педро Родригес в самия край на второто продължение.
"Това е една велика вечер. За втори път печеля този трофей. Аз съм късметлия, че имам възможността да ръководя такива футболисти. Те работят много и трудът им се заплаща.
Педро отбеляза, но това е победа за целия тим. Ибрахимович тренира упорито и става все по силен. Отборът му помага да се приспособи по бързо. Той се нуждае от още време, но съм сигурен, че скоро ще го видим в познатата светлина", каза Гуардиола.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ