
снимка:
SPORTA.BG
Футболистите на Миньор ще тренират до 12 декември, когато отборът ще бъде разпуснат за почивка.
Подготовката за пролетния полусезон стартира на 12 януари 2009 г., съобщават от клуба.
Отборът ще проведе два лагера - в Благоевград и в Агия Напа, Кипър.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ