Миньор Перник тренира до 12 декември

снимка: SPORTA.BG

Футболистите на Миньор ще тренират до 12 декември, когато отборът ще бъде разпуснат за почивка.

 

Подготовката за пролетния полусезон стартира на 12 януари 2009 г., съобщават от клуба.

 

Отборът ще проведе два лагера - в Благоевград и в Агия Напа, Кипър.