
снимка:
pfclitex.com
Дублиращият отбор на Литекс падна с 0:1 от Спартак във Варна в среща от последния за есенния полусезон 15-ти кръг в Дублиращата група.
Единственият гол в срещата вкара Спас Байрактаров още във 2-та минута, а Литекс на няколко пъти пропусна да изравни резултата.
"Съперникът игра с футболисти предимно от първия тим, а ние само с юноши", сподели треньорът на втория отбор на Литекс Петко Петков.
"Имахме доста положения, но не ги вкарахме. Какво да се прави. Това е футболът", допълни Петков.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ