Дубълът на Литекс загуби във Варна

снимка: pfclitex.com

 

Дублиращият отбор на Литекс падна с 0:1 от Спартак във Варна в среща от последния за есенния полусезон 15-ти кръг в Дублиращата група.

 

Единственият гол в срещата вкара Спас Байрактаров още във 2-та минута, а Литекс на няколко пъти пропусна да изравни резултата.

 

"Съперникът игра с футболисти предимно от първия тим, а ние само с юноши", сподели треньорът на втория отбор на Литекс Петко Петков.

 

"Имахме доста положения, но не ги вкарахме. Какво да се прави. Това е футболът", допълни Петков.