Миньор и Сливен ще играят ден по-рано за Купата на България

Срещата за Купата на България между Миньор (Раднево) и Сливен беше изместена с един ден. Двубоят от 1/16-финалите на турнира няма да бъде на 12 ноември, а преминава с ден по-рано на 11-и, като часът на мача не се променя и остава 14:00 часа.

 

Молбата за промяна на деня на срещата е дошла от страна на Сливен, като колегите им от Раднево са нямали нищо против.