Феновете на Черно море ще бойкотират мача с ЦСКА

Феновете на Черно море, които при всяко гостуване пътуваха с отбора, ще бойкотират гостуването на ЦСКА в София в събота. Двата тима ще играят срещата си от 12-ия кръг на родната "А" група, като началото й е от 14:30 и ще бъде предавана по БНТ 1.

 

„Няма да пътуваме, защото още не можем да приемем загубата от Беласица в Сандански. Не е нормално още в първите 11 мача да имаме 5 загуби.

 

Бяхме навсякъде с нашите любимци, дори в Щутгарт. Това, което стана срещу Беласица, обаче, не е за вярване. Имам свое мнение за този мач, но сега не е времето да го кажа", каза шефът на Националния фенклуб на Черно море Иван Михайлов.