Минал през Ливърпул блести при успех на ЦСКА в контрола

Игралият в Ливърпул Тони Брито Силва по прекрасен начин реализира първия си гол с екипа на ЦСКА, като даде тон за победата с 3:0 над непретенциозния Сливнишки герой в контролна среща, която се проведе в Сливница.

Силва, който в момента кара проби при „червените“, откри резултата в 26-ата минута, след като финтира противник по лявото крило, нахлу към наказателното поле и с фамозен изстрел по диагонала прати топката неспасяемо в мрежата за 1:0.

Не по-малко красив гол реализира македонският нападател Християн Кировски, който все по-кратко намира място сред титулярите на Стойчо Младенов в първенството и в турнира за Купата на България.

Македонецът си спря топката на гърди в 44-ата минута и от воле с много мощен изстрел от около 30 метра опъна за втори път мрежата на Сливнишки герой – 2:0.

Крайното 3:0 оформи Венцислав Василев в 59-ата, като това бе най-малкото, с което успяха да се отърват играчите от Сливница. „Армейците“ имаха пълно превъзходство на терена и през второто полувреме, като общо в мача удариха цели 3 пъти гредата.

В 33-ата минута Антон Карачанаков с типичния си далечен изстрел разтресе десния страничен стълб, а в 54-ата Николай Дюлгеров също нацели рамката на вратата. В 81-ата минута влезлият като резерва Кристиян Петров видя как удара му се отбива от гредата.