Миланов титуляр при разгромен успех на ЦСКА

В среща от 14-тия кръг на руското футболно първенство ЦСКА /Москва/ победи Краснодар с 5:1.

Три гола за московските "армейци" още през първото полувреме вкара сръбският нападател Зоран Тошич, един гол отбеляза сенегалецът Сейду Думбя и един гол - руският защитник Сергей Игнашевич.

Голмайстор за гостите от Краснодар бе Павел Мамаев през второто полувреме.

Халфът на българския национален отбор и футболист номер 1 на България за 2012 година Георги Миланов започна като титуляр в отбора на ЦСКА и в 46-ти минута бе сменен от босненеца Елвер Рахимович при резултат на полувремето 4:0 за ЦСКА.

Причината за това беше леката контузия, която получи българинът. Той получи травма и срещу Манчестър Сити през седмицата.

Със спечелените три точки отборът на ЦСКА е на пето муясто във временното класиране. Лидер е Зенит - 35 точки, следван от Локомотив - 30 точки, Спартак - 30 точки, Краснодар - 24 точки, ЦСКА - 24 точки, Динамо - 23 точки, и др.