Михайлов: Благодаря на феновете, отиваме в Чехия за трите точки

Николай Михайлов е останал доволен от спечелената точка срещу Дания, но призна, че "динамита" не може да ни победи, ако сме 11 на терена.

Иван Бандаловски получи червен картон в 27-ата минута при 1:0 за България, като Никлас Бендтнер изравни в края на полувремето. През втората част пък Дания не успя да вкара, а Михайлов се намеси решаващо в средата на полувремето при силен удар на играч на гостите.

"Еми винаги може по-добре да се представим", сподели след срещата Михайлов. "Първо да благодаря на журналистите за позитивните коментари през седмицата и едно голямо благодаря на феновете, защото се мъчихме много в срещата с човек по-малко, но беше много трудно, но все пак взехме точка. Винаги обаче може по-добре.

"Видяхте какво стана. Не мисля, че с 11 човека на терена този отбор ще ни победи. Оставаха на 25 метра от вратата и само центрираха.

"Беше ни много трудно, но още веднъж благодарение на феновете успяхме да спечелим точката. Радваме се от спечелената точка и отиваме да откраднем точки. Гледаме напред.

"Трябваше да вземем трите точки, но червен картон, нелеп гол, но продължаваме напред. Отиваме за трите точки, нямаме какво да губим в тази група", каза още вратарят на националния отбор.