Месут Йозил: Ще се върнем в Мюнхен за финала

Полузащитникът на Реал Мадрид Месут Йозил е уверен, че отборът му ще успее да отстрани Байерн Мюнхен, за да се класира на финала в Шампионската лига.

Реал отстъпи с 1:2 на Байерн в първи полуфинал в Шампионската лига, игран на "Алианц Арена" в Мюнхен, като в последната минута на мача грешка в защитата позволи на Гомес да донесе успеха на Байерн. Преди това Франк Рибери бе извел баварците напред в резултата (17'), а именно Йозил отбеляза почетното попадение за "кралския клуб" за 1:1 в 53-ата минута.

"Ние играем много силно у дома и ще го покажем в реванша. Аз съм напълно уверен, че ще се класираме за финала.

Разбира се, че съм разочарован от тази загуба, но трябва да гледаме позитивно и съм сигурен, че ще се върнем в Мюнхен, но за финала", каза още германският национал.

Реваншът между Байерн и Реал Мадрид на "Сантяго Бернабеу" е следващата сряда (25 април) от 21:45 часа.