
Звездата на Барселона Лео Меси заяви, че се чувства добре и няма проблеми с глезена.
Аржентинецът лекуваше травма, но вчера влезе в игра при гостуването на Барса на Рубин Казан в среща от груповата фаза на Шампионската лига. Мачът завърши 1:1, а добрата новина за феновете на испанския гранд е , че Меси не се оплаква от болки и е в добто състояние.
„Много съм щастлив, не изпитвам никаква болка в глезена, чувствам се добре и контузията вече отшумя. Надявам се скоро да съм в оптимална форма. Двубоят срещу Рубин беше труден за нас. Руснаците играят много компактно и дори поведоха в резултата от дузпа. Допуснахме някои неточности в играта си и това не ни позволи да спечелим срещата", заяви Меси след края на мача между Рубин и Барселона.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ